| Gebruikersnaam: | Selena-wil-sex |
|---|---|
| Leeftijd: | 27 |
| Land: | Nederland |
| Provincie: | Groningen |
| Geslacht: | Vrouw |
| Sexualiteit: | Hetero |
| Relatie: | Single |
| Haarkleur: | Brunette |
| Oogkleur: | Bruin |
| Geschoren: | Indien gewenst |
| Roker: | Nee |
person_pin Beschrijving
Ben sinds kort eindelijk 18 dus yeahhhh nu mag ik echt sex hebben ik ben dus inderdaad nog maagd heb wel al met een vriendjes wat gedaan maar nog nooit echte sex gehad Ik hoor me vriendinnen zeggen dat het super is maar ja dat wil ik nu dus ook wel mee maken ik zoek een jongen die niet zo heel oud is dus echt niet ouder dan 30 jaar hoor anders had je wel mijn vader kunnen zijn en dat wil ik niet ik vind het spannend in iedrgeval groetjes van Selena XoXoIs op zoek naar
Heeft geen voorkeuren opgegevenZin in contact? Meld je Gratis Aan!
Leden nu online in de chat

Oma Jans
Geile Oma zoekt Geile man voor Geile sex
Geen Relatie 100% discretie geƫist en geboden
VierhuizenVierhuizen, Groningenlocation_on
Vrouw | 62 | Hetero

Frida48
Ik ben een mooie ervaren dame met veel energie. Ik sta vol op in het leven. Druk met van alles en nog wat. Heb veel vrienden maar die ene zit er nog niet bij. Ik stuur meer info en foto alleen maar met een bericht
SassenheimSassenheim, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 55

SeksBomb
Mijn man krijgt hem niet meer omhoog, helaas maar waar. Maar ik kan daar nog niet in mee gaan, ik wil gewoon lekkere seks, hoeft niet elke dag maar een paar keer per maand zou super zijn.
Wil jij mijn neukvriendje zijn stuur dan een foto mee xxxxx
HellevoetsluisHellevoetsluis, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero

Eenzaam Hartje
Ik ben een gezellige vrouw die van gezelligheid houd, en het liefste doe ik dat natuurlijk samen met een lieve gezellige man.
Ik ben helaas al vroeg weduwe geworden en begin nu pas de eenzaamheid te voelen
Ben jij die lieve gezellige man die zit te...
's-Gravendeel's-Gravendeel, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 70 | Hetero

Big Kitty
Ik ben een vrouw die heel graag bemind wordt, maar liever niet gebonden is.
Niet dat ik ontrouw ben, maar ik heb liever een open relatie zodat ieder zijn ding nog kan doen. Misschien wel belangrijk om weten, ik heb drie kids en ben gescheiden.
AduardAduard, Groningenlocation_on
Vrouw | 61 | Hetero







