| Gebruikersnaam: | Singara |
|---|---|
| Leeftijd: | 48 |
| Land: | Nederland |
| Provincie: | Noord-Holland |
| Geslacht: | Vrouw |
person_pin Beschrijving
De mannen die ik heb ontmoet vinden allemaal maar dat ik rare borsten heb, en ja ze zijn een beetje erg rond maar daar kan ik ook niets aan doen. Nu ben ik daar best wel een beetje onzeker van geworden, en dat ik geen man meer durf aan te spreken, alleen al de gedachten dat ze weer over mijn borsten beginnen. Ben jij iemand die niet alleen naar mijn borsten kijk maar naar mijn geheel spreek me dan aan.Is op zoek naar
18-25, 26-35, 36-54Tags
Massage
Pijpen
Oraal
Seksspeeltjes
Handjob
Lingerie
Buiten
Anaal
Zin in contact? Meld je Gratis Aan!
Leden nu online in de chat

Oma Els
Ik ben Els, 59 jaar oud. Ik ben sinds 9 maanden weduwe, woonachtig in Beverwijk. Ik heb tot nu toe een leuk leventje gehad. Alleen op seks gebied ben ik niet heel ervaren, ja standje missionaris.
BeverwijkBeverwijk, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 66

wildeoma797
Vraag niet veel, ja ik weet dat ik een man heb, maar ik kan er toch niks aan doen als ik niet genoeg thuis krijg. Welke man met veel conditie zou mij lekker willen verwennen hoe ik zelf wil hebben dan?
TielTiel, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 71 | Hetero

kommaarneuken749
Ik ben getrouwd maar mijn man is veel van huis, een groot gedeelte echt bezig met werk. Ik werk niet meer dus heb genoeg vrije tijd daarvoor voel ik me echt alleen, dus wilt iemand die mij blij maakt!
MiddelburgMiddelburg, Zeelandlocation_on
Vrouw | 70 | Hetero

beetjedikkeers
Ik geloof niet zo in daten, ben meer van het spontane, zoiets kun je ook regelen. Same time same place?? Het toeval een handje helpen geeft mij een fijner gevoel. Ook al hou ik dan mezelf voor de gek, mijn ding!! hahaha
LeidenLeiden, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero

Zusjes-geven-kusjes
De boog kan niet altijd gespannen staan, zo af en toe mag het wel eens los gelaten worden toch? Voor elke man met zin is er een vrouw met nog véél meer zin .... IK!
WommelgemWommelgem, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero
