| Gebruikersnaam: | Sar53 |
|---|---|
| Leeftijd: | 60 |
| Land: | Nederland |
| Provincie: | Noord-Holland |
| Geslacht: | Vrouw |
| Haarkleur: | Blond |
| Lengte: | 169 cm |
person_pin Beschrijving
Op zoek naar een lekkere vent om de sleur te doorbreken. Met mijn libido is niks mis, dat zul je wel merken als je me wat beter leert kennen. Met mijn volle borsten en lekkere kont, maak ik je helemaal gek van wild verlangen. Stoppen doen we pas als we allebei moe en voldaan zijn. Maar bij mij kan dat best wel eens lang duren. ben jij een man die niet alleen naar het uiterlijk kijkt maar ook naar het innerlijk dan ben je bij mij goed, en zal ik al je verlangens laten uitkomen.Is op zoek naar
26-35, 36-54, 55+Tags
Massage
Pijpen
Oraal
Romantisch
Sex speeltjes
Aftrekken
Rijp
Lingerie
Anaal
Zin in contact? Meld je Gratis Aan!
Leden nu online in de chat

Kelly55
Het lijkt mij super spannend om een keer seks te hebben met een grote gespierde man, ik ben niet op zoek naar iets serieus. Ik ben voor veel in, dus laat wat van je horen. In een berichtje
AarschotAarschot, Vlaams-Brabantlocation_on
Vrouw | 64 | Hetero

PuurNatuurSex
Voor mij alleen maar puur natuur
geen geschoren schaamstreek maar gewoon lekker met een bos haar we hebben het tenslotte niet voor niets gekregen onze haren !
Verwacht van mij in iedergeval NIET dat ik mij ga scheren, mijn (schaam)haren horen bij ...
ZoelenZoelen, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero

tijgerinnetjuh
Halo ik ben ida, een echte tijger en ik ben op zoek naar mijn grote beer, je moet me wel lekker kunne vasthouwen.
Een lekkre echte vent waarmee ik een gesellige avond kan hebbe
geen poespas, alleen lust en onse warme lijfen tegen elkaar.
's-Gravendeel's-Gravendeel, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 61 | Hetero

vindhetnogsteedsfijn
Deze weduwe wil nog steeds genieten met een leuke man. Ik ben geen preuts typje en ga graag naar de sauna om heerlijk te relaxen en te ontspannen. Ik zoek een man die ook wel naar de sauna wil en zeker wil genieten en mijn vaste maatje wil worden.
AadorpAadorp, Overijssellocation_on
Vrouw | 80 | Hetero

Nettevrouw
Welke man is er net als ik niet van meteen naaktfoto's online?? dat kan toch niet.. ik heb het gevoel dat de meeste hier niet echt zijn... je kunt jezelf anders toch niet zo blootgeven of wel soms? Nou.. ik ben wel echt in ieder geval.
Mijn naam is...
NijlandNijland, Frieslandlocation_on
Vrouw | 59 | Hetero
